Barselona razbila Bajern na krilima Rafinje! Petarda Sitija, minimalci Liverpula i Intera (Foto)
Slavlje fudbalera Barselone protiv Bajerna, Foto: EPA/Siu Wu

LIGA ŠAMPIONA, 4. KOLO

Slavlja Lila, Fejnorda i Dinamo Zagreba

Objavljeno: 23:05h

Fudbaleri Barselone razbili su Bajern iz Minhena sa 4:1 u četvrtom kolu Lige šampiona, a zablistao je Rafinja sa het-trikom.

Brazilac se radovao u prvom, 45. i 56. minutu, dok se u strelce protiv bivšeg tima upisao i Robert Levandovski u 36, a Hari Kejn je pogodio u 18. minutu.

Liverpul je u gostima savladao Lajpcig golom Darvina Nunjeza u 27. minutu. Inter je slomio Jang bojs u Bernu preko Markusa Tirama u 93. minutu.

Mančester siti je apsoultno opravdao ulogu favorita pošto je deklasirao Spartu iz Praga sa 5:0.

Erling Holand je pogađao u 58. i 68. minutu, a po jednom Fil Foden u trećem, Džon Stons u 54. i Mateus Nunjes iz penala u 88. minutu.

Lil je posle Reala bio bolji i od Atletika, ali sada u Madridu sa 3:1. Hulijan Alvarez je doveo "jorgandžije" u vođstvo u osmom minutu i to je bilo to.

Onda je izjednačio Edon Žgerova u 61. minutu, da bi preokret doneo Džonatan Dejvis iz penala u 74. minutu iz penala i 89. minutu.

Fejnord je slavio protiv Benfike sa 3:1 u Lisabonu golovima Ajase Uede u 12. i Antonija Milamboa u 33. i 92. minutu. Kod domaćina Kerem Akturkoglu u 66.

Dinamo se u Zagreb vraća sa dva gola i tri boda iz Salcburga, a prvi se radovao Sandro Kulenović u 49. minutu.

Golman Aleksander Šlager dobio je crveni karton u 66. minutu, a "modri" su to iskoristili i potvrdili slavlje preko Bruna Petkovića u 84. minutu.